TelefonKartı | nexus®
Uluslararası Arama Kartı
Global Ucuz Telefon Kartı. Ucuz Alo!

Dünyayı aramanın en ekonomik yolu...
 graphic extract from the
 map of  PIRI REIS (1470-1554)

nexus ® nexus ® nexus ® nexus ® nexus ® nexus ® nexus ® nexus ® nexus ® nexus ® nexus ®

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 216 456 1138
 

TelefonKartı ® TelefonKartı ® TelefonKartı ® TelefonKartı ® TelefonKartı ® TelefonKartı ® Telefon

 

extraPhone Müşteri Hizmetleri'ni arayın, abone olun, ücretsiz Global Telefon Kartı 'nızı alın, dünyanın her yerinden hesaplı görüşün!

 

 

Global telefon hizmeti

 

Ön ödemeli extraPhone Arama Kartları ile çok ucuz uluslararası  sabit ve GSM görüşmeleri yapabilirsiniz. İster sabit telefon, ister ankesörlü telefon, ister cep telefonu ile...

extraPhone Global Arama Kartı ile sabit, ankesörlü veya mobil telefonlardan uluslararası ve  şehirlerarası görüşmeleriniz çok daha ucuza gelir. PIN'siz arama özelliği ile kullanım kolaylığı sunan Global Arama Kartı aynı zamanda kredi kartı veya banka havalesi ile ödeme kolaylığı da sunar.

extraPhone Telefon Adaptörü ile Direkt Hat hizmetimizden faydalanabilir, ev veya işyerinizdeki sabit telefonlardan 60%-90% daha ucuz şehirlerarası, milletlerarası ve GSM görüşmesi yapabilirsiniz. Direkt Hat Hizmeti alan kullanıcılar kendi aralarında ücretsiz (sınırsız) görüşme yapabilir, ayrıca yurtiçinden veya yurtdışından nerede olurlarsa olsunlar, sabit, ankesörlü veya mobil telefonlardan extraPhone Global Arama Kartı'nın tüm avantajlarından da faydalanabilirler. Dileyenler extraPhone Online ile bilgisayarlarından da telefon görüşmesi yapabilirler. Tek tarife, tek hesap numarası. extraPhone Direkt Hat.

 

Bireysel veya Kurumsal olarak kullanabileceğiniz extraPhone Telefon Kartı ile görüşmeler aranan yöne göre 60%-90% daha ucuza gelir. Üstelik numara tanıma özelliği sayesinde görüşme yapmak için şifre, PIN, vb tuşlamanıza da gerek kalmaz. Kullanımı çok kolaydır.

extraPhone Arama Kartı ile görüşme yapmak için önce erişim numarasını tuşlar, sesli mesajı takiben aramak istediğiniz telefon numarasını tuşlarsınız.

Her aramada kalan krediniz bildirilir. Dilerseniz arama kayıtlarınıza herhangi bir bilgisayardan ulaşabilir, çıktı alabilirsiniz. extraPhone Telefon Kartları uluslararası dolaşıma açıktır. Dünyanın her yerinden kolay ve ucuz arama yaparsınız.

extraPhone Telefon Kartı ile ucuz görüşmeler yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Uzun prosedürler veya abonelik işlemleri ile boğuşmazsınız. Müşteri Hizmetleri'ne bir telefonunuz yeterlidir. Birkaç dakika içinde PIN numaranız bildirilerek hesabınız aktive edilir. Ödemelerinizi bankaya veya telefonda kredi kartınızla yapabilirsiniz.

extraPhone'la sabit veya mobil telefonlardan tüm dünyayı ucuza arayın. İster evden, ister firmanızdan, ister yoldan, ister yurtdışından! Her yerden ucuz ve kolay arama, ucuz görüşme.

 

extraPhone Kart ön ödemeli bir arama kartıdır.

Arama Kartı  ile dünyanın her yerinden ucuz telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Arama kartı ile yapacağınız telefon görüşmeleri extraPhone tarifesi ile ücretlendirilir. 50%-90% daha az ödersiniz.

extraPhone Kart 'a abone olmak çok kolaydır.

Öncelikle ödeme şekline karar vermeniz gerekir.  Ödemelerinizi banka hesabına yatırabilir, EFT veya havale yapabilirsiniz. Banka hesabına yapılan ödemelerde herhangi bir ek ücret alınmaz. Kredi kartınızla ödeme yapmak için Müşteri Hizmetlerini aramanız yeterlidir. Banka hesabına ödeme yapmak suretiyle abone olmak isterseniz ödemenizi yaptıktan sonra abonelik işlemleri için Müşteri Hizmetlerini aramanız gerekir. Kredi kartınızla ödemek suretiyle abone olmak isterseniz, extraPhone Müşteri Hizmetlerini aramanız yeterlidir. Müşteri temsilcimiz birkaç dakika içinde abonelik için gerekli tüm bilgileri alır. 10 dakika içinde hesabınız aktif duruma gelir ve ucuz görüşme yapmaya başlayabilirsiniz.

extraPhone Arama Kartları ile görüşme yapmak için ...

Bulunduğunuz ülkedeki extraPhone Erişim Numarası 'nı tuşlarsınız. Sizi robot operatör (sesli yanıt sistemi cevaplar. "Lütfen aramak istediğiniz numarayı tuşlayınız". Görüşmek istediğiniz numarayı tuşlarsınız. Hesap bakiyeniz sözlü olarak bildirilir ve numaranız bağlanır. Dilerseniz arama detaylarını istediğiniz anda web sitemizden giriş yapmak suretiyle görüntüleyebilir, hangi tarihte, hangi dakikada hangi ülkedeki hangi numarayı aradığınız, görüşme süreniz, görüşme ücreti ve toplam tutar gibi arama detaylarına ulaşabilirsiniz.

extraPhone ® Arama Kartları ile ilgili daha fazla bilgi almak veya abone olmak için lütfen Müşteri Hizmetleri'ni arayınız.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (216) 456 1138

 

Bireysel veya Kurumsal abonelik

 

İster kendiniz, ister firmanız için. Yakınlarınızı arayın, iş görüşmeleriniz için kullanın. Rahat konuşun. Az ödeyin!

 

Kolay ödeme seçenekleri

 

extraPhone Kart ödemelerinizi bankadan yatırabilir, havale veya EFT yapabilirsiniz. Ya da Müşteri Hizmetleri'ni arayın, kredi kartınızla ödeyin!

extraPhone Kart 'a yüklettiğiniz krediyi istediğiniz sürede tüketin. Hesabınızı aktif tutmak için üç ay içinde en az bir görüşme yapmak veya ödeme yapmak yeterli. 

 

50%-90% ucuzluk! Ucuz Alo!

 

extraPhone Kart global arama tarifesi. Tarifenin tamamını indirmek için tıklayınız.

 

Ücretsiz telefon kartı!

extraPhone Kart 'a kart ücreti, aylık, yıllık ücret, sabit ücret vb ödemeden ücretsiz abone olabilirsiniz.

Dilediğiniz her yerden görüşme yapın. Aynı indirimli tarifeden!
1. Erişim numarasını arayın.
2. Aramak istediğiniz numarayı tuşlayın.

 

extraPhone ® Telefon Kartları 'nda...

Global Dolaşım
Sabit veya Cep Telefonundan Arama
Ayrıntılı Görüşme Detayları Görüntüleme
Numaramı Tanı Özelliği (PIN'siz Arama)
1-800 Ücretsiz Global Erişim Numaraları
WEB CallBack, SMS CallBack, TEL CallBack
ve dahası... hepsi bir arada!

 

Müşteri Hizmetleri

(216) 456 1138

www.commnexus.com
 nexus alokart alophone commnexus ucuzhat ucuz hat extraphone telefon kartı telefon adaptörü ucuz telefon hesaplı arama ekonomik görüşme ücretsiz kart bedava şehiriçi şehirlerarası uluslararası milletlerarası yurtdışı konuşma webden şehir içi şehirler arası uluslar arası milletler arası yurt dışı telefon görüşmeleri global telefon kartları ucuza alo internetten bedava telefon görüşmesi
ucuz telefon global arama

ucuz iletişim telefon nexus ucuz konuşma ekonomik görüşme kart ucuz görüşmeler telefon kartı ekonomik hat alokart callingcards yurtdışı calling cards ucuz aramalar uluslararası telefon kartları hesaplı görüşme ucuz alo hesaplı iletişim ucuz telefon hesaplı kart telefon görüşmesi hesaplı arama ekonomik hesaplı kart arakart hesaplı kart ekonomik görüşme ucuz arama calling card ucuz görüşme bedava görüşme hesaplı iletişim ekonomik arama extrakart ucuz telefon global arama alo kart ucuz hat bedava konuşma ara arama kartı ucuz kart hesaplı aramalar ekonomik iletişim ara kart hesaplı telefon nexus kart ucuzalo arama ucuzhat arama kartı hesaplı görüşme callingcard telefonkartı hesaplı arama arama kartı extraphone calling cards extrakart ekonomik kart hesaplı kart bedava konuşma ucuz kart hesaplı iletişim ekonomik arama ucuz arama hesaplı arama ürünler ekonomik görüşme ucuz görüşme hesaplı görüşme aramakartı ekonomik hat arama hesaplı hat arama kartı ucuz hat ekonomik telefon ekonomik aramalar hesaplı alo alo dünya  arama kartları card ekonoik aramalar cards ekonomik iletişim calling card telefon kartı global kart extra kart alo hesaplı iletişim ucuz görüşmeler arama kartları ekonomik kart hesaplı arama ucuz konuşma bedava görüşme bireysel extra hesaplı görüşme ekonomik arama hesaplı aramalar extra kart ucuz aramalar global hesaplı ucuz alo hesaplı görüşme kururmsal milletlerarası nexus kart ucuz iletişim telefon kartları telefon kartı ucuz görüşme ucuz 

| aloKart | extraPhone | aloCard | ucuzHat ekoLine | neXus |

 

Copyright © 2005 extraPhone All Rights Reserved

 

Google

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alobox Alokart Analog telefon adaptörü Arama kartı Arama kartları Aramatik Autodialer Bayilik Bireysel Call shop Callshop Commnexus Dialer Ekoline Ekonomik alo Ekonomik arama Ekonomik arama kartı Ekonomik arama kartları Ekonomik görüşme Ekonomik görüşmeler Ekonomik hat ucuzhat Ekonomik kart Ekonomik kart alokart Ekonomik kartlar Ekonomik milletler arası arama Ekonomik milletler arası arama kartı Ekonomik milletler arası arama kartları Ekonomik milletler arası telefon görüşmeleri Ekonomik milletler arası telefon görüşmesi Ekonomik milletlerarası arama Ekonomik milletlerarası arama kartı Ekonomik milletlerarası arama kartları Ekonomik milletlerarası aramalar Ekonomik milletlerarası görüşme Ekonomik milletlerarası görüşme kartı Ekonomik milletlerarası görüşme kartları Ekonomik milletlerarası görüşmeler Ekonomik milletlerarası tarife Ekonomik milletlerarası telefon Ekonomik milletlerarası telefon görüşmeleri Ekonomik milletlerarası telefon görüşmesi Ekonomik milletlerarası telefon kartı Ekonomik milletlerarası telefon kartları Ekonomik tarife Ekonomik telefon Ekonomik telefon arama Ekonomik telefon görüşme Ekonomik telefon görüşmeleri Ekonomik telefon görüşmesi Ekonomik telefon kart Ekonomik telefon kartı Ekonomik telefon kartlar Ekonomik telefon kartları Ekonomik telefon konuşma Ekonomik uluslar arası arama Ekonomik uluslar arası arama kartı Ekonomik uluslar arası arama kartları Ekonomik uluslar arası aramalar Ekonomik uluslar arası görüşme Ekonomik uluslar arası görüşmeler Ekonomik uluslar arası telefon Ekonomik uluslararası arama Ekonomik uluslararası arama kartı Ekonomik uluslararası arama kartları Ekonomik uluslararası aramalar Ekonomik uluslararası görüşme Ekonomik uluslararası görüşme kartı Ekonomik uluslararası görüşmeler Ekonomik uluslararası telefon Ekonomik uluslararası telefon görüşmeleri Ekonomik uluslararası telefon görüşmesi Ekonomik uluslararası telefon kartı Ekonomik uluslararası telefon kartları Ekonomik yurt dışı arama Ekonomik yurt dışı arama kartı Ekonomik yurt dışı arama kartları Ekonomik yurt dışı aramalar Ekonomik yurt dışı görüşme Ekonomik yurt dışı telefon Ekonomik yurt dışı telefon kartı Ekonomik yurt dışı telefon kartları Ekonomik yurtdışı arama Ekonomik yurtdışı arama kartı Ekonomik yurtdışı arama kartları Ekonomik yurtdışı aramalar Ekonomik yurtdışı aramaları Ekonomik yurtdışı görüşme Ekonomik yurtdışı görüşmeler Ekonomik yurtdışı görüşmeleri Ekonomik yurtdışı görüşmesi Ekonomik yurtdışı telefon görüşmeleri Ekonomik yurtdışı telefon görüşmesi Ekonomik yurtdışı telefon kartı Ekonomik yurtdışı telefon kartları Extraphone Global access Global access globalaccess Global arama Global arama kartı Global arama kartları Global direct Global direct global direct Global ekonomik arama Global ekonomik aramalar Global hesaplı arama Global hesaplı arama kartı Global hesaplı arama kartları Global hesaplı görüşme Global hesaplı görüşmeler Global hesaplı telefon görüşmesi Global hesaplı uluslararası arama kartı Global hesaplı uluslararası arama kartları Global hesaplı uluslararası görüşme Global hesaplı uluslararası görüşmeler Global milletlerarası arama Global milletlerarası arama kartı Global milletlerarası arama kartları Global milletlerarası görüşme Global milletlerarası görüşmeler Global telefon kartı Global telefon kartları Global ucuz arama Global ucuz arama kartı Global ucuz telefon görüşmeleri Global ucuz telefon kartı Global ucuz telefon kartları Global ucuz telefon kartları Global uluslararası arama Global uluslararası görüşme Globalaccess Globaldirect Hesaplı alo Hesaplı arama Hesaplı arama kartı Hesaplı arama kartları Hesaplı görüşme Hesaplı görüşmeler Hesaplı kart Hesaplı kartlar Hesaplı milletler arası telefon kartları Hesaplı milletlerarası arama Hesaplı milletlerarası arama kartı Hesaplı milletlerarası arama kartları Hesaplı milletlerarası görüşme Hesaplı milletlerarası görüşme kartı Hesaplı milletlerarası görüşme kartları Hesaplı milletlerarası görüşmeler Hesaplı milletlerarası telefon Hesaplı milletlerarası telefon görüşmeleri Hesaplı milletlerarası telefon görüşmesi Hesaplı milletlerarası telefon kartı Hesaplı telefon Hesaplı telefon görüşmeleri Hesaplı telefon görüşmesi Hesaplı telefon kartı Hesaplı telefon kartları Hesaplı uluslararası arama Hesaplı uluslararası arama kartları Hesaplı uluslararası aramalar Hesaplı uluslararası görüşme Hesaplı uluslararası görüşmeler Hesaplı uluslararası kart Hesaplı uluslararası kartlar Hesaplı uluslararası telefon görüşmesi Hesaplı uluslararası telefon kartı Hesaplı uluslararası telefon kartları Hesaplı yurtdışı arama Hesaplı yurtdışı görüşme Hesaplı yurtdışı görüşmeler Hesaplı yurtdışı görüşmeleri Hesaplı yurtdışı görüşmesi Kurumsal Kurumsal extraphone Kurumsal hesaplı arama kartı Kurumsal hesaplı görüşme Kurumsal telefon hizmetleri Kurumsal telefon kartı Kurumsal ucuz telefon Kurumsal ucuz telefon görüşmeleri Kurumsal ucuz telefon görüşmesi Kurumsal ucuz yurtdışı telefon görüşmeleri Kurumsal uluslararası telefon görüşmeleri Linksys Linksys analog telefon adaptörü Linksys analog telefon adaptörü alokart Linksys analog telefon adaptörü extraphone Linksys analog telefon adaptörü nexus Linksys analog telefon adaptörü türkiye Linksys analog telefon adaptörü ucuzhat Linksys pap Linksys pap2 Linksys pap2 analog telefon adaptörü Linksys pap2 telefon adaptörü Milletler arası arama Milletler arası arama kartı Milletler arası arama kartları Milletler arası aramalar Milletler arası görüşme Milletler arası görüşmeler Milletler arası telefon görüşme Milletler arası telefon görüşmeleri Milletler arası telefon görüşmesi Milletler arası telefon kartı Milletlerarası arama Milletlerarası arama kartı Milletlerarası arama kartları Milletlerarası ekonomik arama kartı Milletlerarası ekonomik arama kartları Milletlerarası ekonomik görüşme Milletlerarası ekonomik görüşmeler Milletlerarası görüşme Milletlerarası görüşme kartı Milletlerarası görüşme kartları Milletlerarası görüşmeler Milletlerarası hesaplı görüşme Milletlerarası hesaplı görüşme kartları Milletlerarası hesaplı görüşmeler Milletlerarası telefon görüşmeleri Milletlerarası telefon görüşmesi Milletlerarası telefon kartı Milletlerarası telefon kartları Milletlerarası ucuz arama Milletlerarası ucuz görüşme Milletlerarası ucuz görüşme kartı Milletlerarası ucuz görüşme kartları Milletlerarası ucuz görüşmeler Mini dialer Mini dialer dialer Mini dialer numaramatik Minidialer Minidialer aramatik Net2phone Net2phone türkiye Nexus Numaramatik Numaramı tanı Tarife Telefon adaptörü Telefon görüşmeleri Telefon görüşmesi Telefon kartı Telefon kartları Ucuz alo Ucuz alo arama kart Ucuz alo kart Ucuz alo kartlar Ucuz alo telefon kart Ucuz alo telefon kartı Ucuz arama Ucuz arama kartı Ucuz arama kartları Ucuz aramalar Ucuz görüşme Ucuz görüşmeler Ucuz kart Ucuz kartlar Ucuz milletler arası arama Ucuz milletler arası arama kartı Ucuz milletler arası arama kartları Ucuz milletler arası aramalar Ucuz milletler arası görüşme Ucuz milletler arası telefon Ucuz milletler arası telefon görüşmeleri Ucuz milletler arası telefon görüşmesi Ucuz milletler arası telefon kartları Ucuz milletlerarası arama Ucuz milletlerarası arama kartı Ucuz milletlerarası arama kartları Ucuz milletlerarası aramalar Ucuz milletlerarası görüşme Ucuz milletlerarası görüşmeler Ucuz milletlerarası telefon Ucuz milletlerarası telefon görüşmeleri Ucuz milletlerarası telefon görüşmesi Ucuz milletlerarası telefon kartı Ucuz milletlerarası telefon kartları Ucuz telefon Ucuz telefon görüşmeleri Ucuz telefon görüşmesi Ucuz telefon kartı Ucuz telefon kartları Ucuz uluslararası arama Ucuz uluslararası arama kartı Ucuz uluslararası arama kartları Ucuz uluslararası aramalar Ucuz uluslararası görüşme Ucuz uluslararası görüşme Ucuz uluslararası görüşmeler Ucuz uluslararası telefon görüşmeleri Ucuz uluslararası telefon görüşmesi Ucuz uluslararası telefon kartı Ucuz uluslararası telefon kartları Ucuz yurtdışı arama Ucuz yurtdışı görüşme Ucuz yurtdışı görüşmeleri Ucuz yurtdışı görüşmesi Ucuz yurtdışı telefon görüşmeleri Ucuz yurtdışı telefon görüşmesi Ucuzhat Uluslar arası arama Uluslar arası arama kartı Uluslar arası arama kartları Uluslar arası aramalar Uluslar arası görüşme Uluslar arası görüşme kartı Uluslar arası görüşmeler Uluslar arası kart Uluslar arası telefon Uluslar arası telefon görüşmeleri Uluslar arası telefon görüşmesi Uluslar arası telefon kartı Uluslararası arama Uluslararası arama kartı Uluslararası arama kartları Uluslararası aramalar Uluslararası ekonomik arama Uluslararası ekonomik arama kartı Uluslararası ekonomik arama kartları Uluslararası ekonomik aramalar Uluslararası ekonomik görüşme Uluslararası ekonomik görüşmeler Uluslararası ekonomik telefon görüşmeleri Uluslararası ekonomik telefon görüşmesi Uluslararası ekonomik telefon kartı Uluslararası ekonomik telefon kartları Uluslararası görüşme Uluslararası görüşmeler Uluslararası hesaplı arama Uluslararası hesaplı arama kartı Uluslararası hesaplı arama kartları Uluslararası hesaplı aramalar Uluslararası hesaplı görüşme Uluslararası hesaplı görüşmeler Uluslararası hesaplı telefon görüşmeleri Uluslararası hesaplı telefon görüşmesi Uluslararası hesaplı telefon kartı Uluslararası hesaplı telefon kartları Uluslararası telefon görüşmeleri Uluslararası telefon görüşmesi Uluslararası telefon kartı Uluslararası telefon kartları Uluslararası ucuz arama Uluslararası ucuz arama kartı Uluslararası ucuz arama kartları Uluslararası ucuz aramalar Uluslararası ucuz görüşme Uluslararası ucuz görüşmeler Uluslararası ucuz telefon görüşmeleri Uluslararası ucuz telefon görüşmesi Uluslararası ucuz telefon kartı Uluslararası ucuz telefon kartları Yurt dışı arama Yurt dışı arama kartı Yurt dışı arama kartları Yurt dışı aramalar Yurt dışı aramaları Yurt dışı görüşmeler Yurt dışı görüşmeleri Yurt dışı telefon Yurt dışı telefon görüşmeleri Yurt dışı telefon görüşmesi Yurt dışı telefon kartı Yurt dışı telefon kartları Yurtdışı arama Yurtdışı arama kartı Yurtdışı arama kartları Yurtdışı görüşmeleri Yurtdışı görüşmesi Yurtdışı hesaplı arama Yurtdışı hesaplı arama kartı Yurtdışı hesaplı görüşme Yurtdışı hesaplı görüşme kartı Yurtdışı hesaplı görüşme kartları Yurtdışı telefon Yurtdışı telefon görüşme Yurtdışı telefon görüşmeleri Yurtdışı telefon görüşmesi Yurtdışı ucuz arama Yurtdışı ucuz arama kartı Yurtdışı ucuz arama kartları Yurtdışı ucuz görüşme Yurtdışı ucuz görüşme kartı Yurtdışı ucuz görüşme kartları Yurtdışı ucuz telefon görüşme Yurtdışı ucuz telefon görüşme kartı Yurtdışı ucuz telefon görüşmeleri Yurtdışını ucuz arama yurtdışını ucuz arama